Odloučené pracoviště

Dobrý den,

Jsme organizace VÚ, SVP, SŠ a ŠJ , zřizovaná MŠMT a chtěla bych se na Vás obrátit s následnými dotazy.

Od srpna 2020 bude fungovat odloučené pracoviště SVP v Táboře, budou zde 3 zaměstnanci ( zatím neuvedeno v zřizovací listině a rejstříku-žádost podána).Nyní jezdí zaměstnanci na cestovní příkaz, jezdí na pracovní cestu do Tábora. Až budeme mít zapsáno v zřizovací listině, situace se změní a tito zaměstnanci tam budou dojíždět do zaměstnání.

Zaměstnanci , kteří budou dojíždět do SVP Tábor, bydlí jeden v Černovicích a ostatní v Táboře.

Jak řešit zaměstnance po stránce cestovného, musí si zaměstnanec psát cestovní příkaz na každý den a nebo postačí popsat do pracovní smlouvy se zaměstnancem místo pracoviště a neřešit již cestovní příkazy? Jak je to s poskytnutím  auta organizace na dojíždění do tohoto pracoviště? Jak řešit dojíždění do SVP, pokud Černovice jsou sídlem a Tábor odloučené pracoviště. Musí se zaměstnanci dojít zapsat do docházkového systému v sídle nebo můžou rovnou jet do místa působiště? Každý navíc odjinud.

Další otázka je, jak řešit obědy pro tyto zaměstnance, co se týče zajištění? Má nárok na cestovné podle cestovního příkazu nebo má přednost poskytnutí a zajištění oběda? Pokud  ano, můžeme zajistit oběd poskytnutím stravenek a v jaké výši? My pro zaměstnance v Černovicích  poskytujeme stravování  vlastní školní jídelnou, obědy v ceně 32,- Kč- ½ si hradí zaměstnanec a ½ hradí zaměstnavatel z FKSP.

 

Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Odpověď:

Pro zobrazení dalšího obsahu se prosím zaregistrujte na našich stránkách.
Pro možnost pokládat účetní dotazy a nahlížet do databáze dotazů je nutné zaplatit členský příspěvek.

Post navigation